לוח פעילות המועדון

צלילה מודרכת בצפון – השילוב המנצח

רצועת החוף הצפונית של הים התיכון ידועה ביופיה ובאתרי הצלילה המרתקים שלה, יש שיגידו שגם הכי טובים בים התיכון. בשל המבנה הטופוגרפי של הים קרקעית הים התיכון, עומקה של קרקעית מתחיל לרדת בצורה קיצונית רק במרחק של כ-2 ק"מ החוף. לכן על מנת ליהנות מהיופי שיש לרצועת החוף הצפונית להציע יש להיעזר בסירה. מועדון הצלילה של המרכז הימי אינדיגו – שבי ציון מארגן צלילת מאורגנות מסירה בכול סוף שבוע (ימים שישי ושבת) וכן בחופשות ומועדים (ימי ספיישל). כול צלילה מודרכת יוצאת בליווי מדריך צלילה או מוביל קבוצות (Dive Master). לרשות המועדון עומדות שתי סירות טורנדו מהירות, אשר מאפשרות לצוללים להגיע לכול אתר צלילה (אפילו במפרץ חיפה) בזריזות ונוחות.

עבור צוללים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הצלילה יש יתרון גדול בצלילה מודרכת בצפון. זוהי דרך מעולה לצבור בטחון עצמי עבור הצולל המתחיל וזאת תחת השגחה של מוביל מוסמך. האינטרקציה עם הצוללים הוותיקים יותר גם עשויה לשפר את בטחונו ויכולותיו של הצולל המתחיל.

צוללים וותיקים יותר, יוכלו להתוודא לקהילת הצוללים המגובשת שקמה מסביב למועדון וכך להכיר עוד "באדיס" (בני זוג) לצלילה, להחליף רעיונות ולשפר יכולות.

עקב הביקוש הגדול, כדי להירשם לפחות יומיים מראש. קיום הצלילות מותנה במזג האוויר ומצב הים, אי לכך מומלץ להתקשר ביום הפעילות ולוודא כי מזג האוויר ומצב הים יאפשרו את קיום הפעילות. השעות המוצגות בלוח הינן שעות תחילת התדריך שלפני הצלילה. אנו מבקשים כי תגיעו לפחות חצי שעה מראש לצורך התארגנות ואו השאלת ציוד.

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 |  054-5879916

צלילות מודרכות בצפון - מפת אתרי צלילה

צלילות מודרכות ביום שישי 19/10/18

צורת גישהשעה שעה אתר עומק הערות מידע על האתר
סירה 07:00 הצוללת שירה Scire 31 הצלילה לבעלי כוכב שני ומעלה. במידה ותנאי הים לא יאפשרו הפלגה ארוכה נצלול באתר חלופי
סירה 10:00 קניון שלושת העוגנים 12

צלילות מודרכות ביום שבת 20/10/18

צורת גישה שעה אתר עומק הערות מידע על האתר
סירה 07:00 הצוללת שירה Scire 31 הצלילה לבעלי כוכב שני ומעלה. במידה ותנאי הים לא יאפשרו הפלגה ארוכה נצלול באתר חלופי
סירה 07:30 קניון אכזיב 26
סירה 10:00 קניון שלושת העוגנים 12

במידה ושכחתם להצטייד בביטוח צלילה בתוקף, ניתן לחדש/לרכוש ביטוח צלילה באתר המרכז הימי אינדיגו
מתארגנים לצלילה מודרכת בצפון
צלילה מודרכת בצפון - נקרות ראש הנקרה
צלילה מודרכת בצפון מסירה
הצג
הסתר