המרכז הימי אינדיגו – שבי ציון

מי אנחנו?

המרכז הימי אינדיגו – שבי ציון, הוקם בשנת 2002 על החופו המרהיב של המושב שבי ציון בצפון הארץ. המרכז מאגד תחת קורת גג אחת, מועדון צלילה וספארי ים ייחודי המציע למבקריו חוויה של התמזגות עם הטבע וחיבור אל אוצרותיו. מרכזנו, מציע מגוון רחב של פעילויות ימיות לקהל מבקריו, ביניהן ספארי ים למשפחות וקבוצות, מגוון שירותי צלילה, פעילויות קיאקים, שנורקלים, ערבי הרצאות בתחומים מגוונים, ימי כיף לקבוצות, ארגון ימי הולדת וכיו"ב. זאת לצד, מיקומו הייחודי של מועדוננו על חוף שבי ציון הידוע כאחד החופים הטובים והיפים ביותר מצפון לחיפה, אשר בקרבתו אתרי צלילה מהיפים בארץ, ואשר כולל איזור רחצה מסודר ואינטימי המתאים לכל המשפחה.

אודתינו - מי אנחנו
אודותינו - האני מאמין

ה"אני מאמין" שלנו

אינדיגו – צבע כחול עמוק, כצבע השמיים בחצות הליל. הצבע בד"כ מייצג הת היכולת לחוות מעבר לחמשת החושים הרגילים ולהגיע לרמת המודעות הגבוהה ביותר. אנו שואפים להעניק לקהל המבקרים חוויה כוללת של חיבור עם הטבע הן ברמה החושית והן ברמה העל חושית. במה דברים אמורים? בעידן של היום אשר בו מרבית זמננו נתפס ע"י "הרשת הדיגיטאלית", רבים מאתנו זונחים את הקשר הבלתי אמצעי לטבע ואת החיבור החיוני של האדם לטבע. אנו מתרגלים לחוות את הטבע יותר ויותר על מסכי הטלוויזיה, המחשב והטלפונים הניידים. אולם מוצלח ככל שיהיה, תחליף לעולם אינו יכול להשתוות לחוויה האמיתית.  אנו מאמינים כי כל אדם מפיק יתרונות אינסופיים מהתחברות לטבע באשר הוא וכי החיבור לטבע משפר את איכות החיים שלנו, מעשיר אותנו מבחינה רוחנית ותורם לבריאותנו הפיזית והנפשית כאחד.  אנו שמחים לאפשר חוויה מסוג זה במועדוננו, באמצעות מגוון של פעילויות ותוכניות אשר מחברות את קהל מבקרינו וחברינו אל הטבע ומאפשרות להם להכיר ולהרגיש את הטבע במיטבו. בואו ליהנות מחוויה טבעית אמיתית. בואו לחוות את הטבע במיטבו.

שעות פעילות

 מה – 1 במרץ עד ה – 30 בנובמבר – 7 ימים בשבוע – 20:00- 8:00

מה – 1 בדצמבר עד ה – 28 בפברואר – סופי שבוע – 8:00-17:00

הצוות

אודותינו - גיל חיון

גיל "גילי" חיון – מנהל המרכז

הבעלים והמנהל של המרכז הימי אינדיגו – שבי ציון משנת 1995 (שהיה עדיין רק מועדון צלילה). מחובר בקשרי אהבה חזקים עם הטבע. בנוסף להיות מנהל של המרכז, הוא גם המשיט של כלי השייט ומוביל קבוצות צוללים. גילי מכיר את כל אתרי הצלילה באזור כמו את כף ידו. ההנאה שלו היא לטייל ולהתפעל ביחד מהיופי של הטבע.

דני רונן – מדריך צלילה בכיר

מדריך צלילה וותיק ומנוסה (משנת 84), תחת ידו הוסכמו בהצלחה רבה אלפי חניכים ומדיריכים בדרגות הסמכה שונות. דני מפורסם בגישתו הבלתי מתפשרת בכל הנוגע ללימוד צלילה וכל אחד מחניכיו יעיד כי דני לא רק מלמד צלילה, אלא לצלול. כאשר הוא אינו נמצא מתחת למים או בכיתה עם חניכים, תוכלו למצוא אותו מנהל ביד רמת את אחד מבתי המלון בצפון.

אודותינו - דני רונן
אודותינו - אלכסיי סורקין

אלכסיי סורקין – מדריך צלילה ומוביל קבוצות

מדריך צלילה ספורטיבית בעל ניסיון עשיר עם אלפי צלילות מאחוריו. אלכסיי מחובר לים ולרוגע, תמיד שמח לשתף את ניסיונו הרב ואת אהבתו לים עם כל צולל, החל מהחניך וכלה בצולל המנוסה שמבקש להשתפר ולהתקדם. הסוד שלו הוא סבלנות אינוספית ויעילות, כל זאת בצורה המקצועית והבלתי מתפשרת ביותר.

ארז הרמן – מדריך עוזר וצולל חופשי

מדריך עוזר במועדון, חי את הים ומחובר לטבע. הניסיון הרב אשר צבר באלפי צלילות בארץ ובעולם, הופך אותו למאגר ידע עצום . ארז מעביר את החוויה שבצלילה באנרגיה מיוחדת רק לו. הסוד שלו הוא החיוך הכובש שלו.

אודותינו - ארז הרמן
אודותינו - רן אטיאס

רן אטיאס – מדריך עוזר ומוביל קבוצות

 מדריך עוזר במועדון, הרומן של רן עם הים החל בגיל 15, מאז הוא טיפס בדרגות ההסמכה וצבר ניסיון צלילה עצום בארץ ובעולם. הסביבה הימית היא ביתו השני שלו, בעיקר חופי הים התיכון הצפוניים. מעבר להיותו מדריך צוללים מוכשר, הוא משמש גם כאחד ממובילי הקבוצות המבוקשים של המרכז הימי. חווית הצלילה עם רן היא מיוחדת במינה. לרן יש מאגרים בלתי נדלים של שמחת חיים ואנרגיה. בזמן שאינו עוסק בצלילה, עובד רן כמהנדס מכונות.

אודותינו - מועדון
אודותינו - צלילה
אודותינו - צוות
הצג
הסתר