טיול שייט לאי האהבה באכזיב

אי האהבה?

אי האהבה הוא השם הרומנטי לאי “אכזיב” אחד מ-5 איי ראש הנקרה ואכזיב. שלושת האיים הצפוניים יותר הינם: “נחליאלי”, “תכלת ו”שחף”. שלושת האיים הללו מכונים איי ראש הנקרה. סביבת האיים מוגדרת כשמורת טבע והנחיתה עליהם אסורה. שתי האיים הדרומיים הינם “אכזיב” (אי האהבה) ו”שגביון”. הם מכונים איי אכזיב. באיים הללו ניתן ואף רצוי לבקר. חמשת האיים הללו, הינם תזכורת למה שהיה שם פעם – צוק כורכר. עובדה זאת מוסיפה לביקור באיים נופח נוסף.
אי האהבה נמצא כקילומטר מחוף אכזיב, מה שמאפשר גישה נוחה וקלה אילו. האי אינו גדול, כדונם וחצי בלבד אך מציע ביקור מרתק שכולל גם הסביבה התת ימי של האי. אין ספק כי איך שלא מסתכלים על זה, שווה לעשות ביקור בפנינה המקומית – אי האהבה.

מומלץ לצפות בכתבות של וואלה ומאקו על אי האהבה. 

טיול שייט אי האהבה אכזיב
תיאור הפעילות

הטיול שלנו מתחיל בחוף המקסים של המושב שבי ציון, ממנו נצא בשייט מהיר וחוויתי בסירת הטורנדו. נרחף לאורך רצועת החוף כ-15 ק”מ משבי ציון צפונה, לכיוון לאיי אכזיב. נעשה עגינה בשמורת טבע קסומה בלגונה של אי האהבה. נרד לאי להתרשם מקרוב מהציפורים השונות והטופוגרפיה של האי. על מנת להעצים את החוויה, כל משתתף יקבל מסכת צלילה ושנורקל במטרה לחוות גם את היופי מתחת לפני המים לרגלי אי. לאחר שאחרון המשתתפים יסיים לעכל את החוויה, נעלה בבטחה לסירה ונשוב לחוף שבי ציון להמשך פעיליות צלילה או סתם להתסלבט על חוף הים המדהים.

נשמע טוב? צרו קשר כאן

שעות הפעילות

בתקופת הקיץ | חודשים: אפריל ועד נובמבר: 
8:00-20:00
7 ימים בשבוע

בתקופת החורף | חודשים: דצמבר ועד סוף פברואר:
8:00-17:00 
סופי שבוע
במהלך השבוע: כפוף לתנאי מזג האוויר ובתיאום מראש

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916

טיול שייט אי האהבה נהריה
הצג
הסתר