קורס צלילה בצפון

מועדון הצלילה של המרכז הימי אינדיגו מציע מגוון רחב של קורסי צלילה בצפון, לחופי הים התיכון: החל מהסמכת כוכב ראשון (Open water diver)  ועד רמת מדריך. בנוסף מוצעים על ידי המועדון קורסי התמחויות חשובים לצוללים מוסמכים: התמחות עומק והתמחות נייטרוקס. רוב הקורסים מתחלקים לשני חלקים: חלק עיוני, אשר מועבר בהרצאות פרונטליות בכיתה וחלק מעשי, המועבר ב"רטוב" במים. כל הקורסים וההתמחויות מועברות על ידי מדריכים מומסכים ובעלי ניסיון רב בהדרכה. הפילוסופיה שלנו לגבי הדרכת צלילה היא ללמד את החניך להיות צולל מיומן, אחראי ושקול, בנוסף ינתנו דגשים נוספים במהלך הקורסים השונים. כל חניך יזכה ליחס אישי ותמיכה נוספת (במידת הצורך) על מנת להיות מוסמך בהצלחה. היתרון הגדול בקורס צלילה בצפון, אשר מתקיים בסביבה הגיאוגרפית של הים התיכון, מאפשר שילוב של לימוד הצלילה בתנאים מאתגרים עם אתרי צלילה מדהימים. מדף הקניון בצפון הים התיכון מאפשר ביצוע צלילות עומק במרחק הפלגה קצר מהחוף.

כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שמתחילים קורס צלילה:

בריאות – במידה וידוע על בעיות רפואית (בעיקר סכרת, מערכת הנשימה ואוזניים) מומלץ להיוועץ ברופא, כדי לוודא כי אין מניעה להשתתף בקורס צלילה ותחת איזה מגבלות.

ציוד צלילה – במהלך הקורס ובהתאם לדרישותיו, יסופק לחניכים ציוד צלילה מלא. אנו בכול זאת ממליצים, במידת האפשר להצטייד במסכת צלילה ונעלי צלילה מותאמים אישית. שני פריטים אלו משפיעים מאוד על נוחות הצלילה. נשמח לייעץ ולהתאים לחניכינו את הציוד הנדרש לפני הרכישה. מחניכים בקורס דייבמסטר (DiveMaster), מצופה כי יעשו את הקורס עם ציוד אישי מלא. מניסיוננו ציוד אישי בקורס זה מאפשר למקסם את החוויה הלימודית.

בטיחות-צלילה יכולה להיות חוויה מהנה כל עוד מקפידים על כללי הבטיחות. גם אם אתם חובבי הרפתקאות ואוהבים לקחת סיכונים, הקפידו להישמע להנחיות המדריכים שלכם ואל תחרגו מכללי הבטיחות הבסיסיים: צלילה בזוגות (ולא לבד), אי חריגה מהגבולות של העומק, אי חריגה מהזמנים המותרים וכן הלאה.

divingpool - corped

קורס צלילה כוכב ראשון – Open water diver

תיאור כללי

קורס צלילה כוכב ראשון (Open water diver), הינו שער הכניסה לתחום הצלילה הספורטיבית. הקורס מקנה את יסודות הידע התיאורטי והמעשי של הצלילה והעולם התת מימי. במהלך הקורס יתוודא החניך לאספקטים הטכניים, הפיסיולוגיים והתנהגותיים של עולם הצלילה ולראשונה יבצע צלילות בפועל.

עלות: 2,200 ש"ח

קורס צלילה כוכב שני – Advanced open water

תיאור כללי

קורס צלילה כוכב שני ( Advanced open water ),קורס זה נועד להרחיב את יכולותיו הצולל המתחיל ולחשוף אותו לנושאים מתקדמים בתחום הצלילה הן בהצד התיאורטי והן מהצד המעשי. צולל בוגר קורס כוכב שני יקבל כלים חדשים ומתקדמים להתמודדות טובה יותר עם תרחישי צלילה שונים, להפעלת שיקול דעת ולקבלת ההחלטות במהלך הצלילה.

עלות לקורס צלילה כוכב שני בלבד: 800 ש"ח

עלות לקורס צלילה כוכב ראשון + שני: 2,900 ש"ח

שימו לב,

ניתן לעשות קורס משולב כוכב ראשון ושני עם התמחות נייטרוקס ולחסוך זמן וכסף

  לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916

קורס צלילה כוכב שלישי –  DiveMaster

תיאור כללי

קורס שלושה כוכבים – צולל בכיר (Divemaster), מביא את הצולל לרמה המקצועית הגבוהה, הן מבחינת הצד התיאורטי והן מבחנית הצד הפרקטי. הקורס מקנה יכולות הדרכה ותפקוד במצבי חירום והצלה, כלים שהכרחיים לצולל שמעוניין להמשיך לקורס מדריכים. בסיומו, יצויד הצולל בכלים המאפשרים לו התמודדות עם מרבית מצבי הצלילה האפשריים, כמו גם הפעלת שיקול דעת נכון.

התמחות נייטרוקס – Nitrox

תיאור כללי

נייטרוקס הינה תערובת גזים עשירה בחמצן. שימוש בתערבות נשימה זה (על פני תערובת האוויר הרגילה) מאפשר לצולל זמני תחתית ארוכים יותר, פחות חוב חנקן, פחות סיכוי ללקות בשיכרון מעמקים, וכמובן מקדם בטיחות גבוהה יותר . הנייטרוקס נמצא בשימוש עשרות שנים, עוד בטרם נולדו הצוללים של היום. צלילת הנייטרוקס זכתה להצלחה בתחום הצלילה המקצועית וכן בחילות בים של ישראל, בריטניה וארה"ב, וחשיבותה להגברת היעילות בצלילה זכתה להכרה נרחבת.

התמחות עומק – Deep Diver

תיאור כללי

התמחות עומק Deep diver – נועדה לחשוף את הצולל לעומק הגדול מ-30 מטר באופן מוגבל והדרגתי. צלילה לעומקים הגדולים מ-30 מטר מביאה עימה אתרגים חדשים: הגדלה משמעותית של החשיפה לשכרון מעמקים, קיצור זמני תחתית ולחץ נפשי מוגדל. כל אילו מצריכים מהצולל תכנון נכון ואפקטיבי של הצלילה.

 

התמחות הצלה ומצבי חירום- Rescue diver

תיאור כללי

התמחות צולל הצלה ומצבי חירום Rescue diver, מקנה לצולל את היכולת לזהות מצבי חירום, מתחת למים ועל פניהם ולדעת לטפל בהם. צולל הצלה מיומן יוכל לסייע לעצמו ו/או לבן זוגו במקרה של מצב חירום ובך להציל חיים. התמחות זאת נחשבת לאחת החשובות והיא חובה לכול מי שרוצה להמשיך לקורס שלוש כוכבים Dive Master.

קורסי צלילה והתמחויות
קורסי צלילה והתמחויות
קורסי צלילה והתמחויות
הצג
הסתר