שייט סירות טורנדו – ספארי ים

מה זה שייט סירות טורנדו?

פעילות ימית יחודית המשלבת שייט בסירות טורנדו מהירות ופעיליות ימיות אקטיביות נוספות כמו שנרקול, קייקאים ועוד. קצב השייט המהיר, התמרונים החדים ורסס הים ישטפו אתכם באדרנלין, בעודכם נהנים מהנוף המדהים של רצועת החוף של הגליל המערבי. לאורך מסלול השייט הקסום נצפה בבעלי חיים המתגוררים בשמורות הטבע הימיות ונתפעל יחדיו מסימני הנוף הגיאולוגיים והארכאולוגיים המרשימים של הגליל המערבי. לסיום הפעילות, אתם מוזמנים להישאר ולהרגע בחוף הים המדהים אשר נמצא בסמוך למרכז הימי.

זה הזמן לצאת מהבית לטיול ספארי ים בספינות הטורנדו

המרכז הימי אינדיגו מזמין אתכם לצאת מהבית ולהנות מטיול שייט באוויר הפתוח והנקי של הים. בטיחות לקוחותינו היא מעל הכול ולכן התאמנו את המסלול לרוח התקופה ולתקנות משרד הבריאות. הצטרפו אלינו לטיול שייט פרטי (בקפסולה המשפחתית שלכם). אין כמו הים, כדי להשכיח את המציאות היום יומית הלא פשוטה, אותה אנו חווים בימים אילו. מומלץ לשלב את השייט בספינות טורנדו כחלק מטיול באיזור הגליל המערבי. בסמוך למרכז הימי אידיגו (עד כ-15 דקות נסיעה) ישנן נק' עניין נוספות רבות:

טיול שייט בסירות טורנדו לשמורת הטבע הימית של איי אכזיב

מסלול

נצא ממעגן שבי ציון הסמוך למרכז הימי אינדיגו. נשוט לאורכה של רצועת החוף צפונה תוך כדי שאנו חולפים לאורכם של חופי העיר נהריה, הפארק הלאומי אכזיב ואתר "מדינת אכזיב". לאורך המסלול ילוו אותנו שיפולי ההרים של הגליל המערבי. בהגיענו לשמורה הימית של איי אכזיב נעגון באחד במפרצונים על מנת לחקור מקרוב את האיים היחודיים הללו. ההרפתקנים בנפשם יוכלו לרדת מהסירה ולצאת לשנרקול מודרך בשוניות המקיפות את האיים. אם מעל מהים או מתחתיהם, כול אחד יוכל להנות מאתר מיוחד זה. לאחר מכן נשוב על עקבותינו בשייט מהיר ואקסטרימי חזרה לשבי ציון.

הטיול מתאים לכול הגילאים, ילדים ומבוגרים כאחד.

מומלץ להצטייד במצלמה עם הגנה בפני מים או מצלמת אקסטרים, יהיה הרבה מה לתעד!

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916

בואו להנות איתנו…

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916

סירות הטורנדו שלנו

כלי השייט הגורם המרכזי אשר יוצר את החוויה העוצמתית של הפעילות. לרשותו של המרכז הימי עומדות שתי סירות טורנדו מהירות. הסירות שלנו הן מסוג חצי קשיח בעלות יכולות תמרון מתקדמות ומצויידות במנועים עוצמתיים. סירות מאובזרות בספסלי ישיבה נוחים וגגון צל כדי לאפשר לאורחינו נוחות מקסימלית בזמן השייט. תחזקות כלי השייט מבצועת בתדירות גבוהה ובהתאם לכללים והתקינה המקבולת. עבורנו הבטיחות היא ערך עליון, סירות הטורנדו מופעלות על ידי מפעיל מיומן ומנוסה אשר מכיר את התנהגות כלי השייט והמסלולים על בוריים.

סירת טורנדו ספארי ים כחולה
סירת טורנדו ספארי ים צהובה
הצג
הסתר